Piedāvājam liekisku iespēju par iepazīšanās cenu 10 EUR (t.sk. PVN) izbaudīt unikālo Izraēlā radīto rīku Points of You™ koučinga spēli mūsu birojā Burtnieku ielā 5a, Lielvārdē, 20.jūlijā plkst.19:00. Spēles ilgums aptuveni 2 stundas.

Atklāj šo unikālo un spēcīgo rīku – apstājies skrējienā, ieskaties dziļāk dažās no 65 dzīves tēmām, kas kopīgas mums visiem, izmantojot foto-terapijas kartiņas. Stimulē savu domu procesu, diskutē, sadarbojies ar savu dzīves draugu, bērniem, draugiem, un, vissvarīgāk – ar savu sirdi…

Pieņem lēmumu iepazīties ar koučinga spēli, kuras aprakstu var izlasīt mūsu iepriekšējā publikācijā! Paraksties jaunumu saņemšanai un seko mums Facebook un LinkedIn lapās, lai uzzinātu jaunāko informāciju! Jauni tematiski pasākumi sekos drīz!

Informācija profesionāļiem: Koučinga spēli un citus Points of You™ rīkus ir viegli integrēt jebkurā procesā un adaptēt tos jebkuram koučinga stilam vai pieejai. Tos var izmantot personiskās izaugsmes, dzīves un biznesa kouči, terapeiti, grupu vadītāji, biznesa un organizāciju konsultanti, skolotāji, padomdevēji, instruktori, sociālie darbinieki un jebkurš cits, kurš ir ieinteresēts paplašināt savu instrumentu klāstu, ieviešot radošu, intuitīvu dimensiju savā darbā. Lielisks kā “ledlauzis” un ievada sesijām, dinamiskiem procesiem un fokusam uz atziņām un slēgšanas procesu. Šis praktiskais rīks aizsniedz dziļāk par vārdiem un palīdz pieskarties nozīmīgām tēmām efektīvi un nekonfrontējoši.

Lai iepazītos ar šo rīku, zvaniet  +37129191782, vai pierakstieties kādai no grupas koučinga sesijām, izmantojot mūsu kontaktu formu.

Leave a Reply