Šī gada 16.februārī, mana ceļojuma pa Izraēlu laikā, es ciemojos Izraēlas kompānijā Points of You Ltd, lai iepazītos ar unikālu rīku – Koučinga spēli, ko radījuši Points of You™ dibinātāji.

Koučinga spēle ir spēcīgs rīks, ko izmanto, lai radītu skaidru, kvalitatīvu komunikāciju starp cilvēkiem. To sauc par spēli, jo, kad mēs spēlējam, 2) mēs uzdrošināmies pateikt to, ko normāli mēs neteiktu, 2) mēs izmantojam iespējas. Vēl vairāk, spēles konteksts ir drošs, dodot iespēju katram spēlētājam izvēlēties, cik aktīvi piedalīties, ar ko dalīties, un ko paturēt pie sevis. Koučinga spēlē nav uzvarētāju vai zaudētāju; tā drīzāk gan stimulē domāšanu, diskusijas un sadarbību. To iespējams izmantot dažādos veidos un adaptēt dažādu grupu vajadzībām: personiskai lietošanai, profesionāļiem un biznesa vidē.

Koučinga spēle iepazīstina ar 65 dzīves tēmām, kas ir kopīgas mums visiem. Katra tēma tiek prezentēta ar dažādu līdzekļu palīdzību, tekstuālu un vizuālu, ieskaitot fotogrāfijas, stāstus, citātus un domas stimulējošus jautājumus.

Koučinga spēle aktivizē īpašu saikni starp tēmām un vārdiem, bildēm un jautājumiem. Šī saikne palīdz iedziļināties mūsu dzīvei būtiskos jautājumos un procesos, vadot uz apzinātību un rīcību, radot jaunus skatupunktus, caur kuriem mēs varam izmainīt mūsu automātiskos uzvedības modeļus, kuriem mēs sekojam savā ikdienā.

Koučinga spēle ir rezultāts ekstensīvai domai un uzmanībai pret detaļām, un tai ir neparasts dizains. Tā ir iepakota īpašā audumā un satur simtiem ar lielu rūpību izvēlētas, elpu aizraujošas fotogrāfijas no vairāk nekā 200 fotogrāfiem no visas pasaules. Spēles saturs un izskats pats par sevi ir īpaša pieredze, iekarojot daizaina un inovāciju jomā atzinību visā plašajā pasaulē.

Koučinga spēles iepakojums sastāv no 65 koučinga kartiņām, koučinga grāmatas, blociņa ar noplēšamām koučinga piezīmju lapiņām, un koučinga tēmu izklāja četriem tematiskiem,vienlaicīgi vienkāršiem un efektīviem, pārdomu procesiem.

Koučinga spēle ir guvusi lielus panākumus Izraēlā no tās izlaišanas brīža 2007.gada aprīlī, un šobrīd tiek pārdota visā pasaulē, katru dienu saņemot sajūsminātu lietotāju atsauksmes.

9.aprīlī man radās iespēja piedalīties Points of You™ treneru apmācību programmā Latvijā.

Sertifikats1

Jau izvēloties pirmo kartiņu, es acumirklī sajutu, cik tiešs un trāpīgs ir šis rīks. Dodiet iespēju arī sev piedzīvot tā spēku, piesakoties individuālai vai komandas koučinga sesijai pa telefonu +37129191782 vai izmantojot mūsu kontaktu formu.

Leave a Reply