Katrā gadu mijā, cilvēki izsaka apņemšanās un plānus nākamajiem 12 mēnešiem. Sākoties jaunam projektam, darbinieki uzstāda ambiciozus plānus, kā to realizēt. Īstenojot stratēģisko iniciatīvu, vadītāji nosaka konkrētus nākotnes mērķus. Bet pat no vislabākajiem plāniem parasti tiek realizēti ne vairāk kā 30%.

Iedomājieties, ka jums nav jāgaida viss šis laiks, lai redzētu izpildītos plānus un jūs varat pārbaudīt svarīgos lēmumus, pirms tos pieņemt un analizēt rezultātus, kamēr vēl ir laiks veikt labojumus.

Biznesa simulācijas parādījās, kā viens no efektīvākajiem veidiem, kā apgūt jaunas iemaņas, mainīt nostāju un pārveidot uzņēmumu.

10 iemesli, kāpēc izvēlēties biznesa simulācijas, plānojot nākamo uzņēmuma sanāksmi vai apmācības.

1. Biznesa simulācijas ir reālistiskas un pieejamas – programmas ir balstītas uz reālām biznesa situācijām un gadījumiem, kas garantē augstāku ticamību visu līmeņu dalībniekiem – no pamata darbiniekiem līdz galvenajiem vadītājiem.

2. Biznesa simulācijas ir interaktīvas un saistošas – dalībnieki var pieņemt lēmumus un redzēt to sekas. Šī pieeja ļauj viņiem brīvi pieļaut kļūdas, kas samazina līdzīgas uzvedības iespējamību reālajā uzņēmējdarbības vidē.

3. Jums nav jāriskē ar uzņēmuma resursiem – simulācijas ir drošs veids, kā eksperimentēt ar dažādiem scenārijiem – piemēram, jaunu produktu palaišana, jauna tirgus stratēģija, organizatorisko pārmaiņu iniciatīva.

4. Biznesa simulācijas ir konkurētspējīgas un orientētas uz rezultātu – tā pat, kā reālajā dzīvē, panākumi simulācijā ir atkarīgi ne tikai no stratēģijas, ko izvēlas komanda, bet arī no stratēģijas, ko izvēlas konkurenti.

5. Biznesa simulācijas satur daudz informācijas, bet tā iemāca jaunus domāšanas veidus – simulācijas laikā, svarīga informācija tiek pasniegta pakāpeniski, kas dalībniekiem dod iespēju to izprast un pielietot.

6. Biznesa simulācijas rezultātā palielinās zināšanu saglabāšanās – Pieredzē Balstīta Apmācību Sistēma™, uz ko balstītas vairums Silegas simulāciju, garantē vairāk kā sešas reizes labāku zināšanu saglabāšanos, nekā tradicionālās apmācības. Tas ietaupa gan laiku, gan naudu, jo pus dienā dalībnieki apgūst to, ko prezentāciju tipa apmācībās jāmācās divas vai trīs dienas.

7. Biznesa simulācijas ir saistošas un jautras – dalībnieki visu laiku ir iesaistīti un ir atvērtāki apgūt jaunas zināšanas, jo viņi izbauda nodarbību.

8. Biznesa simulācijas palīdz atrast jaunus domāšanas veidus un domāt ārpus rāmjiem – empīriskas aktivitātes palielina radošumu un ļauj paskatīties uz lietām no citas perspektīvas. Simulācijā ir iekļauti daudz vizuālie materiāli, kas palīdz izprast un iegaumēt.

9. Biznesa simulācijas nodrošina tūlītēju atgriezenisko saiti caur pašnovērtējumu – dalībnieki pēc nodarbības dodas prom, skaidri zinot, kā tieši viņiem gāja individuāli, kā komandai un uzņēmumam kopumā.

10. Biznesa simulācijas ir pielāgojamas – simulācijas var pielāgot dažādam dalībnieku skaitam (no pieciem līdz aptuveni tūkstots dalībniekiem) un var ilgt no četrām stundām līdz trīs dienām. Pieredzē Balstīta Apmācību Sistēma™ ļauj instruktoriem iekļaut svarīgus piemērus un simulēt specifiskas situācijas, ar kurām dalībnieki saskaras ikdienas dzīvē.

Mēs piedāvājam ekskluzīvu iespēju Latvijā piedalīties Silega izstrādātās un visā pasaulē izmantotās biznesa simulācijās. Pie mums ir pieejamas dažāda veida apmācību programmas un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko jums un jūsu uzņēmumam.

Iepazīsties ar mūsu piedāvātajām biznesa simulācijām šeit un piesakies jau šodien!

Leave a Reply